dentysta

Nasza nagroda Orły 2020!

Stomatologia Rynek 24

Nasz Gabinet stomatologiczny został doceniony przez naszych Pacjentów!

Jedną z najważniejszych rzeczy sprawiających, że nasza praca daje nam szczęście i spełnienie jest szczęście naszych Pacjentów .

Wyrazem pozytywnego odbioru naszej pracy i zadowolenia z przeprowadzonego leczenia, są liczne pozytywne opinie w Internecie: na profilu google, facebooku, czy także na serwisach branżowych.

Dzięki otrzymywanym od Państwa pozytywnym opiniom po raz drugi możemy cieszyć się z uzyskania nagrody „Orły Stomatologii”. Czujemy się niezwykle wyróżnieni i zaszczyceni, że nasza ciężka praca została doceniona.

Maestic Dental Studio

To olbrzymie uznanie jest dla nas motorem napędowym na przyszłość. Wiemy, że nasz ciągły rozwój, uczestnictwo w kursach przynoszą zamierzone efekty – zadowolenie pacjentów z poziomu i jakości naszych usług stomatologicznych.

Głęboko wierzymy, że każdy dobry dentysta chciałby otrzymać takie wyróżnienie od swoich pacjentów, to zwieńczenie pracy zawodowej.

Bardzo dziękujemy, za każdą opinię – czy to pozytywną czy negatywną. Z każdej wynosimy lekcję na przyszłość, dzięki czemu jesteśmy w stanie doskonalić nasze procedury, a także zachowania.

Dołożymy wszelkich starań, aby zasłużyć na tą nagrodę ponownie w kolejnych latach.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Zespół Stomatologia Rynek 24

Więcej artykułów:

Mikroskop do leczenia kanałowego dentysta

Nowy sprzęt w naszym gabinecie!

Nowoczesna technologia w trosce o Wasze zęby!

Przeczytaj
Nowoczesny gabinet stomatologiczny w centrum Niepołomice dentysta

Nasz gabinet – Twój dentysta

Poznaj nas! Dowiedz się więcej o Twoim nowym dentyście.

Przeczytaj

Pozostań na bieżąco!

Dobre praktyki i ciekawostki stomatologiczne.

Arrow-up