dentysta

Poznaj dentystę w sercu Niepołomic

W samym centrum Niepołomic, blisko każdego z Was – przedstawiamy więcej detali o Nas. Stomatologia Rynek 24 – Twój nowy dentysta

Szerszy opis

Dentysta Rynek 24

Kilka ujęć z wnętrza naszej placówki:

Kompetencje i doświadczenie

Szczegóły wykształcenia i doświadczenia naszego zespołu.
 dentysta

Nasz gabinet należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Opinii
Doświadczenia
Plomb!
Nowość

Teraz także rentgen na miejscu

Bezbolesność i sprzęt

W leczeniu najważniejsze są dla nas bezbolesność wykonywanych zabiegów oraz dobro pacjenta. Każdy z naszych lekarzy dentystów zwraca ogromną uwagę na wysoką estetykę wykonywanych prac, dzięki czemu zęby po leczeniu wyglądają całkowicie naturalnie.

Wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, które w połączeniu z doświadczeniem sprawiają, że każdy nasz pacjent może się znów cieszyć pięknym uśmiechem.

Nasza nagroda Orły 2020!

Stomatologia Rynek 24 doceniona po raz kolejny!

Przeczytaj
Dentysta w Niepołomicach - Gabinet stomatologiczny dentysta

Założenia

Naszym celem jest zadowolenie i zdrowie pacjentów dlatego z każdym szczegółowo omawiamy problem z jakim się zgłosił aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie.

Konsultacje
Zdrowie
Kompromis
Profesjonalizm

Specjalności

W naszej ofercie odnajdą Państwo między innymi leczenie zachowawcze z wysokoestetycznymi wypełnieniami, leczenie kanałowe – każdym przypadku leczenie odbywa się pod mikroskopem w celu uzyskania najlepszych efektów leczenia, wykonujemy prace z zakresu protetyki takie jak: korony, protezy, mosty i inne. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie zębów mądrości.

Specjalności

 dentysta
 dentysta

Dzieci

Z największą przyjemnością leczymy dzieci, oferując wizyty adaptacyjne pozwalające zapoznać malucha z całym procesem w gabinecie stomatologicznym.

Radiologia

Posiadamy rozbudowaną pracownię radiologiczną, wykonujemy zdjęcia pojedyńczych zębów, a także kompleksowe prześwietlenie – zdjęcia pantomograficzne.

 dentysta
Lekarze dentyści dentysta

Wybielanie

Dbając o piękny uśmiech zakres naszych usług obejmuje wybielanie zębów – nakładkowe, lub regeneracyjne innowacyjną metodą Prevdent.

Implanty

Zajmujemy się także implantami zębowymi. Posiadamy bogatą ofertę implantów zębów najlepszych światowych marek, zapewniających jakość na długie lata. Każdy tego typu zabieg jest starannie przygotowywany i planowany przez naszego chirurga implantologa – specjalistę chirurgii stomatologicznej.

 dentysta
 dentysta

Zespół Stomatologia Rynek 24 Niepołomice

Twój nowy Dentysta w Niepołomicach

 

Zapraszamy na konsultacje i dokładne badanie kliniczne oraz radiologiczne, po których wspólnie z Państwem omówimy indywidualny plan leczenia.

Wasze opinie

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe uznanie! Nowych klientów zapraszamy do zapoznania się z nadzwyczaj pozytywnymi opiniami w profilu Google a także sieciach społecznościowych w których jesteśmy aktywni.
“Nowoczesny gabinet, dobry sprzęt, ząb wyleczony pod mikroskopem nigdy tak nie miałem i założono mi taka osłonke, było mega wygodnie, mogłem przełknąć silne. Nic nie bolało, polecam.
“Bardzo fajny gabinet i kompetentny zespół, super dentysta”
“Ceny normalne, lekarze mili, wytłumaczyli mi cały plan leczenia. Zgodziłem się i nie żałuję, bo nic nie bolało a koronki piękne. Każdy kto się boi dentysty to miejsce dla niego.”
“Jestem bardzo zadowolony z leczenia kanałowego. Polecam
“Wizyty u dr Witkowskiej przebiegła bardzo sprawnie, doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa.”
Arrow-up